نهال انگور یاقوتی

این نهال جز ارقام انگور زودرس است و رنگ میوه آن قرمز یاقوتی است و این نام گذاری به دلیل رنگ آنهاست .

این رقم جز انگورهایی است که بازارپسند است و طرفداران زیادی دارد و فروش آن فوق العاده خوب است .

از نظر مقاومت دمایی انگور یاقوتی به دمای منفی ۲۵ درجه سانتیگراد و مثبت ۴۰ درجه سانتیگراد مقاوم است .

انگور یاقوتینهال-انگور-یاقوتی

اگر چه تمامی نژادهای مربوط به انگور در نوع خود ارزشمند و مفید می باشند اما انگورهای قرمز بنا به رنگ زیبایی که دارند همواره مورد توجه عامه مردم می باشند. این انگور در بیشتر نواحی شرقی کره زمین از جمله ایران، ژاپن و … کشت می شود.

کاشت نهال انگور در کشور ژاپن و منطقه ایشیکاوا از سال ۱۹۹۵ آغاز شد. البته ایرانیان در این زمینه سرآمد سایر کشورهای جهان می باشند. نمونه کشت شده یاقوتی، در کشور ژاپن اندکی با نمونه های ایرانی تفاوت دارد. در واقع نمونه اصیل این انگور را تنها می توان در ایران به دست آورد.

یاقوتی

مشخصات انگور یاقوتی:

کاشت انگور در کشور ایران سابقه بسیار طولانی دارد و برای بسیاری از باغداران گزینه اول می باشد. انگورهای یاقوتی معمولاً بدون هسته می باشند. همان طور که می دانید انگورهای بدون هسته همواره مورد توجه افراد مختلف قرار می گیرند. رنگ بسیار دلپذیری دارد و شیرین می باشد. حبه های این انگور نیز در سایزهای متوسط تا درشت می باشد اما سایز کوچک در آن وجود ندارد.انگور یاقوتی با تراکم خوشه ای همراه نمی باشد
انگور یاقوتی، در دسته انگور های آبدار قرار می گیرد و رنگ آن به قرمز تیره تمایل دارد. کشمش این نوع انگور به اندازه نمونه تازه و آبدار آن خوش طعم نیست. هر چند که نمونه خشک و کشمش شده این انگور نیز وجود دارد.

انگوریاقوتی-600x395

برای اطلاعات بیشتر درباره سایر نهال های انگور و مشاهده ارقام نهال انگور بر روی لینک زیر کلیک کنید .

ارقام نهال انگور

قابل ذکر است قیمت ارقام نهال انگور یاقوتی بدلیل تولید و پرورش نهال در نهالستان تک نهال و حذف واسطه مناسب می باشد ،ما از کاشت تا برداشت نهال هاپاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال می توانید با شماره های پایین صفحه با ما در تماس باشید ، و یا از طریق همین سایت بصورت اینترنتی خرید نمایید.

برای خرید گوشی با کیفیت و با قیمت ارزان به این سایت مراجعه فرمایید . با تشکر