نهال خرمالو سیب

منشا: این رقم بومی شرق آسیا است.

زمان برداشت: اواخر پاییز

اندازه میوه: بزرگ – بسیار بزرگ 250-150 گرم

زمان شروع تولید: 7-8 سال پس از کاشت

زندگی اقتصادی: 40 تا 50 سال

خاک مناسب:

اگرچه طیف وسیعی از انواع خاک ، از جمله خاکهای ضعیف و خشک را تحمل می کند ، اما در خاکهای لومی غنی با زهکشی خوب و خنثی تا کمی اسیدی بهترین رشد را دارد. خاک شور را دوست ندارد.

نیاز به آب:

اگرچه در برابر خشکسالی مقاوم است اما در ماههای گرم و خشک تابستان درختان را آبیاری کنید. اگر آبیاری به طور منظم در تابستان انجام شود ، میوه بزرگتر و دلپذیرتر می شود.

خرمالو سرشار از ویتامین های B و C است. کلسیم و آهن در نهال های خرمالو به وفور یافت می شود. گوگرد ، پتاسیم و سلولز از دیگر موادی است که در نهال خرمالو یافت می شود. خرمالو سیب 2000 سال پیش در چین پرورش داده شد

خرمالو سیب میوه ای زرد و نارنجی با طبیعتی گرم و مرطوب است ، فواید مختلفی دارد که مانند پرتقال ، اندازه های مختلفی دارد. اگر به دنبال خرید نهال سیب خرمالو هستید و می خواهید این میوه را پرورش دهید ، بهتر است با ویژگی های آن آشنا شوید. خرمالو دارای چربی و پروتئین کمی است ، با این وجود دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین های B6 ، C ، A ، پتاسیم ، فسفر ، کلسیم و منگنز است.

نهال خرمالو سیب یکی از ارقام درختان خرمالو است. نهال خرمالو سیب یکی از نهال های پیوندی است که میوه آن نارنجی است و شکل آن تقریباً شبیه سیب است. میوه آن سفت و طعم شیرینی دارد. زمان رسیدن این نهال اواخر تابستان است. این نهال خرمالو سیب برای مناطق گرمسیری مناسب است. میوه آن در برابر 20 درجه سانتیگراد مقاوم است.

تک نهال , نهال خرمالو را با بهترین کیفیت و مرغوبیت در اختیار شما قرار میدهد و با حذف واسطه ها نهال با کیفیت را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

خرمالو سیبی

خرمالو

خواص خرمالو به عنوان یک میوه شیرین و حاوی مواد معدنی و ویتامین ها ، علاوه بر تهیه معجون و مسکن از انواع مختلف ، در این قسمت از سلامتی مرطوب خواننده بسیار زیاد است. این میوه دقیقاً برای روزهای سرد پاییز مناسب است که بیشتر افراد احساس آرامش و آرامش می کنند. خرمالو انرژی با اندازه گیری است. زیرا اگر نگرانی شما این است که هنوز نمی توانید چاق شوید ، اگر بیش از حد کالری مصرف کنید ، به بدن شما می رسد.

انواع خرمالو:

خرمالو بر دو نوع است:  گس و غیر گس . نوع گس خرمالو خوراکی نیست زیرا حاوی مقادیر زیادی تانین است. در حالی که نوع غیرگس هنگام رسیدن تانین را از دست می دهند.

این میوه را می توان به صورت خام و همچنین خشک مصرف کرد ، همچنین به تعدادی دسر و غذا اضافه می شود. این میوه شیرین بسیار کم کالری است. اکنون که کمی در مورد فواید و عوارض میوه می دانید ، باید آن را با دقت مصرف کنید. مقدار مناسب میوه به دلیل مناسب باعث سلامتی می شود.

مواد مغذی خرمالو

خرمالو سرشار از ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین E و ویتامین B6 و همچنین فیبر غذایی ، منگنز ، مس ، منیزیم ، پتاسیم و فسفر است. آنها همچنین حاوی ترکیبات آلی حاوی کاتچین ، گالاکتاسین ، اسید بوتولینوم و ترکیبات مختلف کاروتنوئید حاوی ترکیبات ویتامین B هستند.

خرید :

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال خرمالو اصفهان  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین خرمالو سیبی  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  خرمالو سیبی  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید خرمالو سیبی

برای خرید گوشی ارزان و با کیفیت به این سایت مراجعه فرمایید . با تشکر