نهال خرمالو ژاپنی

unnamedخرمالو ژاپنی
unnamedخرمالو ژاپنی

بهترین گونه برای تولید میوه خرمالو خرمالو چینی معمولی است. اکثر گونه های خرمالو به دو روش باروری و گرده افشانی میوه می دهند. گوشت میوه بکر سبکتر و سبک تر از میوه گرده افشانی است. میوه نارس خرمالو قابض است اما حتی پس از چیدن نیز رشد می کند. خرمالو ژاپنی نه تنها به دلیل میوه های خوراکی خوشمزه بلکه به دلیل خواص زینتی آن محبوب است.

باردهی

میزان باردهی درخت یا می توان گفت عملکرد این نهال ، یعنی نهال خرمالو ژاپنی ، در صورت آبیاری مناسب ، قابل توجه است. باغبان در حدود سال 7 یا 10 کاشت این درخت با مقدار زیادی باردهی روبرو خواهد شد.

ارتفاع درخت

ارتفاع درخت یا نهال خرمالو ژاپنی به عددی بین 12-8 متر می رسد.

persimmons
persimmons

فواصل کاشت

کاشت مسافت درخت خرمالو ژاپنی در زمین با شیب متوسط ​​و همچنین منطقه بادگیر باید دارای فواصل 4.5 * 3.5 و 4 * 3 باشد. در صورت کاشت در زمین مسطح ، این فاصله باید در اندازه های 4 * 4 و 5 * 4 در نظر گرفته شود.

 آبیاری نهال خرمالو ژاپنی

این نیاز در فصول مختلف سال متفاوت است. کاشت این درخت در منطقه ای با شرایط آب و هوایی متفاوت یکی دیگر از عوامل موثر در این میزان است. سرانجام ، معیار اساسی نیاز به آبیاری در این نهال ها این است که هر روز بهار و هر روز تابستان 1 لیتر به این درخت داده شود.

کاشت شرایط محیطی

محیط کاشت این نهال ها به شرح زیر است:

هوای خنک

آب و هوای معتدل

نور خورشید کافی است

خاکی با بافت متوسط ​​و همچنین حاصلخیز

ماندگاری نهال های خرمالو ژاپنی

عمر مفید درخت خرمالو حدود 550 تا 225 سال است.

هرس درخت

هرس درخت خرمالو ژاپنی بهتر است در سال دوم کاشت این نهال انجام شود.

تاریخ رسیدن میوه درخت

دو ماه آخر پاییز ، آبان و آذر ، تاریخ رسیدن درخت خرمالو ژاپنی است.

خرمالو ژاپنی

خرمالو

خواص خرمالو به عنوان یک میوه شیرین و حاوی مواد معدنی و ویتامین ها ، علاوه بر تهیه معجون و مسکن از انواع مختلف ، در این قسمت از سلامتی مرطوب خواننده بسیار زیاد است. این میوه دقیقاً برای روزهای سرد پاییز مناسب است که بیشتر افراد احساس آرامش و آرامش می کنند. خرمالو انرژی با اندازه گیری است. زیرا اگر نگرانی شما این است که هنوز نمی توانید چاق شوید ، اگر بیش از حد کالری مصرف کنید ، به بدن شما می رسد.

انواع خرمالو:

خرمالو بر دو نوع است:  گس و غیر گس . نوع گس خرمالو خوراکی نیست زیرا حاوی مقادیر زیادی تانین است. در حالی که نوع غیرگس هنگام رسیدن تانین را از دست می دهند.

این میوه را می توان به صورت خام و همچنین خشک مصرف کرد ، همچنین به تعدادی دسر و غذا اضافه می شود. این میوه شیرین بسیار کم کالری است. اکنون که کمی در مورد فواید و عوارض میوه می دانید ، باید آن را با دقت مصرف کنید. مقدار مناسب میوه به دلیل مناسب باعث سلامتی می شود.

مواد مغذی خرمالو:

خرمالو سرشار از ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین E و ویتامین B6 و همچنین فیبر غذایی ، منگنز ، مس ، منیزیم ، پتاسیم و فسفر است. آنها همچنین حاوی ترکیبات آلی حاوی کاتچین ، گالاکتاسین ، اسید بوتولینوم و ترکیبات مختلف کاروتنوئید حاوی ترکیبات ویتامین B هستند.

خرید :

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال خرمالو اصفهان  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود .ما از کاشت  تا  برداشت نهال  خرمالو ژاپنی  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید خرمالو ژاپنی

برای خرید گوشی باکیفیت و ارزان کلیک کنید.