سیب سیاه جرومین

static-assets-upload1035008819236316353

سیب سیاه جرومین

ین نوع سیب واقعا کمیاب هست و نهال آن جدیدا وارد کشور ما ایران شده است و جز رقم های اقتصادی با سود بالا هست در کشور ما سایت هایی که به موضوع سیب سیاه پرداخته اند این نوع نهال را کم رشد و خیلی حساس توصیف کرده اند ولی واقعا به این شکل نیست و نهال آن در کشور ما سریع رشد می کند و رنگ میوه های آن تیره بنفش هست که رفته رفته متمایل به سیاه می شود. قیمت خرید نهال سیب به نسب زحمتی که برای تولید نهال آن می شود  واقعا کم می باشد.


سیب سیاه جرمین کاملا به رنگ سیاه می باشد. و از گروه گلسرخیان است ،که بیشتر مناطق معتدل یا سرد را برای رشد خود برمی گزیند و به گونه ای نهال کمیاب و نادر به حساب می آید . و منشا اصلی آن کشور آمریکا به حساب می آید، که توانسته محبوبت خوبی به بعنوان میوه کنسروی و پوره آبمیوه به دست آورد.

دما

سیب جرمین که توانایی تحمل سرمای زمستانی زیاد در حدود ۴۰ الی ۴۵ درجه زیر صفر را تحمل می کند. و در مناطقی که دارای شیب معمولی باشد، به خوبی رشد کرده ، به طوری که دوماه آخر رسیدن میوه ها ، شب های خنک برای این درخت مناسب بوده، در غیر این صورت مزه مطلبوبی  حاصل نمی شود. و رنگ میوه آن کدر و بافتش سست خواهد شد . با این حال عمر اقتصادی در حدود ۵۰ الی ۴۰ سال برای آن در نظر گرفته شده که در اواخر شهریور ماه کاملا رسیده و اآبدار می شود. که  توانایی انبار داری تا ۶ ماه را دارا می باشد. و این جز بهترین ویژگی آن به شمار می آید.

sib-siah

نوع محصول

سیب سیاه جرومین  به سرعت رشد می کند،و تاج آن در قالب یک گنبد یا شاخه آویژان است. که نیاز به گرده افشان از یک نوع سیب دارد ، و شکل ظاهری آن سیاهه و نسبتا گوشتی و آبدار و شیرین است . که به بهسیاری از بلایات و آفات سیب مقاوم بوده و وزن آن در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ گرم می رسد 
مناسب ترین دما
این نوع نهال در فصل زمستان دما تا منفی ۴۱ درجه را تحمل می کند و اگر دما از این هم پایین تر برود درآن منطقه کشت نهال سیب جرومین جواب نخواهد داد و در فصول گرم دما تا +۴۰ درجه را تحمل می کند.

heipingguo6-1

آبیاری

درخت سیب میراکل در صورت آبیاری ثقلی به حدود ۱۰ هزار متر مکعب و در صورت آبیاری قطری ای به ۵ تا ۶ هزار متر مکعب در هر هکتار اب نیار دارد ولی در مناطق کوهستانی و سرد این میزان کاهش می یابد.

 

ارتفاع از سطح دریا

نهال سیب سیاه ارتفاع از سطح دریا ۱۲۰۰تا ۲۲۰۰ متر بهترین جواب را خواهد داد.
مناسب ترین خاک برای کشت نهال سیب سیاه
در خاک های  لوم رسی بهترین رشد را خواهد داشت  و هر چقدر خاک باغ  غنی از مواد غذایی  مورد نیاز درخت سیب باشد میوه های درشت تری به بار می آید.

b105787ef780de1879445baae10d0205

برای مشاهده ارقام نهال سیب کلیک کنید.

 

قابل ذکر است قیمت نهال سیب سیاه جرومین  بدلیل تولید و پرورش نهال در نهالستان تک نهال و حذف واسطه مناسب می باشد ،ما از کاشت تا برداشت نهال هاپاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال می توانید با شماره های پایین صفحه با ما در تماس باشید ، و یا از طریق همین سایت بصورت اینترنتی خرید نمایید.

برای خرید گوشی ارزان و با کیفیت به این سایت مراجعه فرمایید . با تشکر