نهال هلو انجیری پلنگی

میوه این نهال دایره ای و انجیری شکل و رنگ آن زرد است. پوست میوه آن شبیه پلنگ است و به همین دلیل به آن هلو انجیر پلنگی نیز می گویند.

دارای رایحه و پوست عالی به شکل پوست پلنگ است و مناسب ترین خاک برای رشد این هلو خاکهای لومی شنی است و خلوص آن باید 6-7 باشد. کود مناسب و آبیاری نیز می تواند در خاک های شنی مناسب باشد

مشخصات :

نام: هلو انجیر پلنگ

تولید کننده: چین

نوع مصرف: انبار

برداشت: اول ماه اکتبر

شروع به بار دادن کرد: در سن 2 سالگی

پایه: هلو

ماندگاری: 2 ماه

هلو انجیری پلنگی

 درخت هلو

درخت هلو درختی زیبا اما کوتاه مدت است و عمر آن 5 یا 6 سال است و می توان آن را با درخت هلو بادام یا آلو یا زردآلو پیوند زد. برگهای آن بلند و دندانه دار با گلهای بزرگ صورتی است و مانند برخی گیاهان قبل از بیرون آمدن برگها شکوفا می شود و منظره ای زیبا و جالب دارد.

میوه هلو بزرگ و آبکی و شیرین با هسته ای سخت و درشت است.

مغز هلو

علاوه بر میوه این درخت ، از برگها ، گلها و مغزهای آن می توان برای اهداف درمانی استفاده کرد.

جوشانده برگ های آن برای درمان صرع مفید است. گل های درخت را در آب دم کرده و آب خالص آن را برای مزاج بنوشید. گلهای خشک و برگهای خشک هلو را در دو لیتر آب در یک قاشق غذاخوری بجوشانید و پس از صاف کردن آب خالص ، آن را در سه لیوان بین وعده های غذایی بخورید.

درخت هلو از زمان های بسیار قدیم در چین وجود داشته و از آنجا به سایر مناطق جهان گسترش یافته است. در قرون وسطی از آن به عنوان داروی گیاهی استفاده می کردند. از برگ هلو برای صرع و سنگینی گوش ، پوست درخت هلو برای رفع بوی بد دهان و از هسته آن برای تسکین سردرد و اختلالات گوارشی ، سرفه و بیماری های ادراری استفاده می شود.

درخت هلو درخت زیبایی است که حدود 5 متر ارتفاع دارد و شاخه های زیادی دارد. برگها بیضی شکل و کشیده و دارای لبه های دندانه دار هستند. شکوفه های هلو زودرس است و قبل از باز شدن برگ ها ظاهر می شود و منظره زیبایی به درخت می بخشد. گلهای هلو صورتی ، قرمز یا سفید است. میوه هلو گرد و طلایی و قرمز رنگ است که با بسیاری از موها پوشانده شده است. مغز هلو بسیار سخت است .

خرید:

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال هلو پلنگی  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین هلو انجیری پلنگی  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  هلو انجیری پلنگی  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 خرید نهال هلو انجیری پلنگی