خرید نهال ❦

سلام دوستان خسته نباشین باز هم با یک مقاله جدید از سایت تک نهال خدمت شما هستم با من همراه باشین تا در مورد خرید نهال صحبت کنیم .

خیلی ها میگند ما نهال درجه یک داریم ولی تعریفی از نهال درجه رو هم نمیدونن ولی چرا بخاطر فروش بالا باید دروغ بگند . اصلا می دونین بعد از خرید از سایتهای غیرمعتبر یا پیج های اینیستا گرام همه جامعه مجازیشون رو بعداز یک مدت محدودی میبندن و میرن پی کارشون وکسی هم نمیتونه پیداشون کنه این وسط فقط پول کشاورزان زحمت کش ما از بین میره .

حالا بگذریم از اینها من میخوام در مورد نهالستان خودمون صحبت کنم . بله نهالستان تک نهال تک ترین نهالستان در عرضه بهترین نهال های کشوری با بیش از 40 سال قدمت !!!

شاید با خودتون بگین اینا 40 سال بودند چرا ما ندیدیمشون ☺

بله ما دیده نمیشدیم متاسفانه دلیلش هم تبلیغ نکردنمون بود وقتی مشتری های قدیم ما همیشه ازما خرید میکنن هر سال هم با کادوهای فراوان میاند سراغمون نا دیگه نیازی به تبلیغ نداشتیم . ما بدلیل صداقت در حرفمان کیفیت در محصولمان ضمانت سلامت محصولمان لیبل دار بودن محصولاتمان نیازی به تبلیغ نداشتیم ولی امروز ئیگه فرق کرده ما نهالستان را بسیار گسترده کرده ایم طوری که نیاز صدها کشاورز عزیز را می توانیم تامین کنیم خودمان را به سراسر کشور رسونده ایم تا با قیمت های بسیار مناسب با محصولات ضمانتی و با کیفیت در خدمت مردم عزیز ایران باشیم امروز دیگه نگران خربا شدن نهالتان نباشید نهال های ما خراب نمیشند و کلی دلیل برا این حرفمون داریم .

چرا نهال های نهالستان تک نهال خراب نمیشند . 

دلایل متعددی هست که نهال های نهالستان تک نهال به هیچ وجه خراب نمیشند مگراینکه کشاورز ناشی کاری کنه به موقع آب نده درست نکاره یا چند ناشی گری دیگه رو بکنه شاید نهال بخشکه واین دیگه به کیفیت نهال های ما مربوط نمیشه ولی بااین همه حال ما در خدمت همین کشاورزان تازه کار هم هستیم اصلا نگران نباشید .

دلیل 1 . ما نهال ها را در بهترین خاک زیر نظر بهترین مهندسین و کارشناسان خاک و همچنین کشاورزان با تجربه و پیشکسوت می کاریم .

دلیل 2 ما خاک هایی که در آن نهال میکاریم خاک را به آزمایشگاه میفرستیم و طبق نیاز هر نهال با خاک مخصوص خودش نهال مبکاریم

دلیل 3 ما نهال ها را آفت زدایی میکنیم کاملا ضد عفونی میکنیم و مراقبشون هستیم خدای نکرده مریض نشند .

دلیل 4 ما با نهال ها دوست هستیم حرفشون رو میفهمیم دردشون رو میدونیم اکر یک درصد احتمال بدهیم که این نهال قراره خشک بشه اون نهال را از بقیه جدا میکنیم و برای باغ خودمون میکاریم فقط نهال های با کیفیت ارسال میشند .در این مورد وجدان کاری لازمه که متاسفانه خیلی ها این وجدان کاری رو نداند فقط به فکر پول هستند . من نمیگم ما به سود کار نمیکنیم چون اگه بگم دروغ گفته ام ولی سود کم و وجدان کاری داشتن برکتی دارد که در میلیاردها پول این برکت وجود ندارد امیدواریم کاری کنیم هم خدا راضی باشد هم مشتریان عزیزمان.

دلیل 4 ما وقتی ریشه ها را لخت میکنیم ریشه را به بررسی در آزمایشگاه میفرستیم اگر نیلز به هرس کردن باشه یا هرکار دیگه ای انجامش میدیم تا نهال کاملا سالم برسه

دلیل 5 ما توسط کارشناسان متخصص بسته بندی میکنیم اگه بسته بندی اشتباه انجام بشه تا مقصد خراب میشه مخصوصا این که به تمام نقاط کشور نهال میفرستیم قطعا خراب میشند .

دلیل 6 ما دو باره نهال ها را ضد عفونی میکنیم تا از هر نوع آفتی در امان بمانند 

دلیل 7 ما از موقع فروش تا سبز شدن نهال پشتیبان شما کشاورزان عزیز هستیم اگر نهالی خشک شود ما خسارت شما را می پردازیم تا خدای نکرده از ما نرنجیده باشید . 

بنا بر این 7 دلیل ما ضمانت محصول خود را تا روز سبز شدن نهال می کنیم هرگز شما را تنها نخواهیم گذاشت تا یک سال در خدمت شما عزیزان خواهیم بود .

از هیچ نهالستانی که معتبر نیستند نهال نخرید .

همانطور که میدانید شهرستان میاندوآب بزرگترین مرکز فروش نهال در منطقه می باشد که در این شهر هم نهالستانهای معتبر وجود دارند هم نا معتبر و هم متاسفانه کلاهبردارن تشریف دارند و این غیر قابل انکار هست پس حتما در خرید نهال دقت کنید سایت را بررسی کنید نهالستانی که میلیونها خرج برا سایت کرده میلیارد ها خرج برا نهالستان کرده و اسم و جا ومکان مشخصی دارد و احراز هویت شده و دراری مجوز های لازم از وزارت صنعت و معدن می باشد و از جهاد کشاورزی پروانه فعالیت گرفته باشد محال ممکن هست در کارشان کوتاهی بکنند . ولی نهالستانهایی که فقط در دیوار میبنید و یا دارای یه پبج اینیستای نامعتبر هستند بارها کلاهبرداری کرده اند و ما میشنویم این ها را و باعث تاسف هست که نام میاندو آب را هم خاب میکنند.

《نهالستان》 تک نهال یکی از معتبرترین نهالستان های کشور

نهالستان تک نهال دارای مجوزهای لازم از جهاد کشاورزی و همچنین دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت و معدن و دارای سالها سابقه درخشان در نهال فروشی یکی از معتبرترین نهالستان های سطح کشور می باشد . 

نهالستان تک نهال با همکاری شرکت جایا کالا ( سایت معتبر فروشگاهی کشوردارای نماد اعتماد الکترونیکی ) نهال های خود را به سراسر کشور می فروشد . ما در نهالستان تک نهال تمام تلاش خود را میکنیم بهترین محصول را با بهترین کیفیت دست مشتری برسانیم . ما در نهالستان خود تقریبا همه رقم هال نهال را داریم و آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستیم.

نهال انگور فلیم سیدلس

ارقام نهال مثمر

نهال انگور

نهال شلیل

نهال ازگیل

نهال گردو 

نهال بادام

نهال سیب

نهال گلابی

نهال پسته

نهال زرد آلو

نهال انجیر

نهال به

نهال زیتون

نهال خرمالو

نهال توت

نهال کیوی

نهال زغال آخته

نهال آلو 

نهال آلبالو

نهال گوجه سبز

نهال گیلاس

نهال پرتقال

نهال نارنگی

نهال هلو

نهال عناب

نهال سنجد

وغیره

ارقام نهال غیرمثمر

نهال بید

نهال اکالیپتوس

نهال صنوبر

نهال چنار

نهال کاج

وغیره 

Untitled-1