نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی

نهال هلو انجیری خونی

رنگ میوه: قرمز

میوه دهی : از سال دوم

رسیدن میوه : آخر تیر

منشا : چین

عمر اقتصادی : 20 سال

فواصل کاشت: 3 * 3

آبیاری: 10 لیتر در هفته

ماندگاری درانبار: 2 ماه

این محصول دارای بافت محکم و قابلیت حمل بالایی است

نهال هلو انجیر خونی رقمی بسیار تجاری است. میوه آن در تابستان می رسد. نهال هلو سریع و پربار با گوشت و پوست قرمز است. منشا این میوه کشور چین است. فصل برداشت ممکن است خیلی دیرتر از سایر نهال هلو باشد . نهال ها را می توان به مدت 40 روز در یخچال نگهداری کرد. هلو سرما و گرما را  به خوبی تحمل می کند .

این میوه شیرین خواص بسیاری دارد. این نوع نهال هلو دارای گلهای صورتی است که در بهار قبل از رشد برگها شکوفا می شود  زیبایی به درخت می دهد . این یکی از بهترین انواع هلو است که طعم بسیار خوبی دارد.

درخت هلو

درخت هلو درختی زیبا اما کوتاه مدت است و عمر آن 5 یا 6 سال است و می توان آن را با درخت هلو بادام یا آلو یا زردآلو پیوند زد. برگهای آن بلند و دندانه دار با گلهای بزرگ صورتی است و مانند برخی گیاهان قبل از بیرون آمدن برگها شکوفا می شود و منظره ای زیبا و جالب دارد.

میوه هلو بزرگ و آبکی و شیرین با هسته ای سخت و درشت است.

مغز هلو

علاوه بر میوه این درخت ، از برگها ، گلها و مغزهای آن می توان برای اهداف درمانی استفاده کرد.

جوشانده برگ های آن برای درمان صرع مفید است. گل های درخت را در آب دم کرده و آب خالص آن را برای مزاج بنوشید. گلهای خشک و برگهای خشک هلو را در دو لیتر آب در یک قاشق غذاخوری بجوشانید و پس از صاف کردن آب خالص ، آن را در سه لیوان بین وعده های غذایی بخورید.

درخت هلو از زمان های بسیار قدیم در چین وجود داشته و از آنجا به سایر مناطق جهان گسترش یافته است. در قرون وسطی از آن به عنوان داروی گیاهی استفاده می کردند. از برگ هلو برای صرع و سنگینی گوش ، پوست درخت هلو برای رفع بوی بد دهان و از هسته آن برای تسکین سردرد و اختلالات گوارشی ، سرفه و بیماری های ادراری استفاده می شود.

درخت هلو درخت زیبایی است که حدود 5 متر ارتفاع دارد و شاخه های زیادی دارد. برگها بیضی شکل و کشیده و دارای لبه های دندانه دار هستند. شکوفه های هلو زودرس است و قبل از باز شدن برگ ها ظاهر می شود و منظره زیبایی به درخت می بخشد. گلهای هلو صورتی ، قرمز یا سفید است. میوه هلو گرد و طلایی و قرمز رنگ است که با بسیاری از موها پوشانده شده است. مغز هلو بسیار سخت است .

خرید:

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال هلو انجیری خونی  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین هلو انجیری در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  هلو انجیری پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید هلو انجیری خونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *