نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفران نوعی ارقام هلو است. این نوع هلو به دلیل رنگ شبه زعفرانی به هلو زعفرانی معروف است. هلو زعفران ابتدا از چین وارد ایران شد. این رقم جدید یکی از بهترین انواع هلو است.

زمان رسیدن میوه اواخر تاریک ماه است. این دره در برابر سرما 25 تا 30 درجه مقاوم است. عمر اقتصادی آن 10 سال است. رنگ میوه آن زرد مایل به قرمز است.

هلو درخت کوچکی است که طول تاج آن 5/2 متر است. درختان هلو معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط 15-20 سال دوام می آورند. طول عمر درختان هلو که در باغ ها رشد می کنند بسیار کمتر است و آنها معمولاً حدود هشت سال عمر می کنند. برگها باریک و نوک نوک تیز دارند.

نهال هلو زعفران با مقاومت رشد بالا ، نهال هلو زعفران با رشد بالا ، زمان رسیدن میوه اواخر خرداد ، میوه های گرد و پوست قرمز تیره با رنگ زرد پس زمینه یک هسته جداگانه است. نهال ها پوست آن گرد و کشیده و قرمز تیره با زمینه ای زرد است ، هسته آن جدا است.

سیستم های آبیاری

درختان هلو به آبیاری بیشتری نیاز دارند و در اواخر فصل رشد میوه نیاز به آب بسیار بیشتر است. در تابستان ، آنها دو بار در هفته آبیاری می شوند. خشکسالی باعث رشد میوه نشده و آبکی نمی شود.

خاک

خاک های سنگین برای این درخت مناسب نیستند و باید خاک آن را شل کرد و ماسه لومی را تا عمق 1-1.5 متر به خوبی تخلیه کرد.

هرس کردن

وقتی رشد شاخه های یک ساله کمتر از 30 سانتی متر باشد ، به هرس شدید احتیاج دارد. برای این منظور 50٪ از شاخه های اضافی برداشته شده و شاخه های باقیمانده از پایه 25-20 سانتی متر هرس می شوند.

قدرت رشد سالانه در این رقم متوسط ​​است. شکل میوه گرد و کمی کشیده و اندازه میوه متوسط ​​است. زعفران اولیه محصول بالایی دارد. میوه آن در اواخر ماه اوت رسیده و از انواع دیر محسوب می شود. رنگ پوست میوه نارنجی و رنگ گوشت آن زرد است. این رقم دارای یک هسته چسبناک است. هلوهای زعفرانی دیررس دارای گوشت سفتی هستند که باعث حمل بسیار بالایی آنها می شود.

خاک مناسب برای درخت هلو:

زهکشی خوب می تواند روی رشد درختان هلو تأثیر بگذارد. خاکهای سنگین با زهکشی ضعیف آب را در خود نگه می دارند و برای کاشت هلو مناسب نیستند. خاکهای لومی شنی برای کاشت هلو مناسب است. درخت هلو خاک آهکی را دوست ندارد. خاک مخلوط با خاک برگ ، پیت ماس ​​، و شن و ماسه برای این درخت عالی است .

خرید :

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال هلو زعفرانی  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین هلو زعفرانی  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  هلو زعفرانی  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید هلو زعفرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *