نهال آلو بخارا سیاه

نهال آلو بخارا سیاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

نهال آلو بخارا سیاه

کشور سازنده: ایران

زندگی اقتصادی: 25

زمان رسیدن: اواخرشهریور

تحمل به خشکی: نیمه متحمل

تحمل به سرما: c22 تا c35

پایه: آلو وحشی (دانه)

رنگ میوه: پوست بنفش سیر و گوشت سبز حنایی.

بازده: از سال دوم

فاصله کاشت: 3 * 4

آبیاری: 10 لیتر در هفته

ذخیره سازی: 4 ماه

نهال آلو بخارپز یکی از ارقام درخت آلو است. میوه این نوع نهال گوشتی به رنگ بنفش است که بسیار شیرین است. نهال آلو در زیر 7 درجه مقاوم است. مناسب برای تهیه برگ. رنگ و رنگ آلو بسته به منطقه اصلی آنها متفاوت است. بوته های آن معمولاً در ماه های ژوئن تا اکتبر تولید می شوند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image media=”95269″ media_width_percent=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

آلو

میوه آلو تابستان گیاهی است از راسته زغال اخته و زیر خانواده ای از جنس Prunus که با نام علمی Prunus شناخته می شود. این میوه تک هسته ای است و متخصصان تغذیه آن را از خانواده ای از میوه ها مانند هلو و زردآلو معرفی کرده اند. اندازه این میوه معمولاً 3 تا 6 سانتی متر است و اولین بار از آسیا و اروپا (زیستگاه اصلی آن) در قرن نوزدهم از جمله آمریکای شمالی به سایر نقاط جهان منتقل شد.

انواع

آلو انواع مختلفی دارد از جمله: آلو سیاه ، آلو قرمز ، آلو زرد ، آلو ، آلو بخارا ، آلو قطره طلا ، آلو ترش جنگلی ، آلو قیسی ، آلو کشمش ، آلو کوه. آلوئه ورا یک آلو و غیره است که تقریباً خواص یکسانی دارند اما افت آلو زرد یا طلا ارزش دارویی بیشتری دارد.

آشنایی با خواص آلو:

نوع شیرین آلو سرد و مرطوب و نوع خشک آن سردتر است. برگهای آن سرد و خشک است.

آب و فیبر آلو از مهمترین خصوصیات آن است. در تابستان به دلیل تعریق زیاد و از دست دادن آب ، بدن به مایعات بیشتری نسبت به قبل نیاز دارد و این میوه مانند سایر میوه های تابستانی گزینه مناسبی است.

آلو میوه ای تابستانی با نام علمی Prunus subg و در گونه های مختلف است که ارزش غذایی قابل توجهی دارد. این میوه علاوه بر اینکه تازه و رسیده مصرف می شود ، به اشکال مختلف از جمله خشک ، خورشت ، چای ، دسر و … نیز استفاده می شود.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید  نهال  آلو بخارا سیاه با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  آلو بخارا سیاه در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال  آلو بخارا سیاه پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال آلو بخارا 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *