نهال آلو قطره طلا

نهال آلو قطره طلا

نهال آلو قطره طلا

نهال آلو قطره طلا در حین رشد به درختی با اندازه متوسط ​​تبدیل می شود و بیشتر رشد آن معطوف به رشد مستقیم است و بسیار گسترده نیست. برگهای این رقم بیضی یا بیضی شکل است که انتهای آن نوک تیز است. شکوفه های درخت شبیه شکوفه های هلو است ، اما کوچکتر و سفیدتر است. قطره های طلای آلو بسیار قابل فروش هستند و طعم بسیار مطبوعی دارند.

به طور کلی باید توجه داشت که پرورش آلو قطره طلایی کار دشوار و پیچیده ای نیست اما نیاز به مراقبت دارد که اگر به آن توجه نکنید ، نهال شما رشد خوبی نداشته و ممکن است عملکرد خوبی نداشته باشد. بار اقتصادی معمولاً از سال پنجم یا ششم کاشت شروع می شود و این میزان هر ساله افزایش می یابد.

مشخصات

اما شکل ظاهری این میوه محبوب و خوشمزه کم و گرد است که طعم بسیار مطبوعی دارد. این طعم تقریباً ترکیبی از ترشی و شیرینی است که بسیار دلپذیر است.

خواص میوه

از خواص میوه آلو طلایی نمی توان چشم پوشی کرد ، از کنترل فشار خون گرفته تا جلوگیری از بیماری های قلبی از خواص مفید این نوع میوه ها است.

از طرف دیگر ، این میوه تابستانی به دلیل داشتن آب فراوان و منبع غنی از آنتی اکسیدان در رفع تشنگی در تابستان بسیار مثر است و مصرف آن گزینه خوبی برای افرادی است که به دلیل تعریق زیاد آب بدن خود را از دست می دهند. کالری در هر صد گرم آلو معادل 46 کالری است که به بدن در تأمین انرژی لازم کمک می کند.

آبیاری

آبیاری درخت آلو با قطرات طلا هفته ای یک یا دو بار در ابتدای کاشت کافی است. نیاز به آبیاری به منطقه جغرافیایی منطقه کاشت نهال بستگی دارد. در آب و هوای گرم ، نهال ها باید به طور منظم آبیاری شوند.

رعایت نکات مهم

نهال آلو قطره طلا برای رشد مناسب به نیازهای اکولوژیکی مانند دما ، خاک مناسب ، آبیاری و هرس نیاز دارد. دمای مناسب این رقم با مقدار سرمای زمستان در نظر گرفته می شود که مقاومت خوبی در برابر سرما دارد و در سرمای زمستان دچار آسیب و خشک شدن ریشه نمی شود.

آلو

میوه آلو تابستان گیاهی است از راسته زغال اخته و زیر خانواده ای از جنس Prunus که با نام علمی Prunus شناخته می شود. این میوه تک هسته ای است و متخصصان تغذیه آن را از خانواده ای از میوه ها مانند هلو و زردآلو معرفی کرده اند. اندازه این میوه معمولاً 3 تا 6 سانتی متر است و اولین بار از آسیا و اروپا (زیستگاه اصلی آن) در قرن نوزدهم از جمله آمریکای شمالی به سایر نقاط جهان منتقل شد.

آلو انواع مختلفی دارد از جمله: آلو سیاه ، آلو قرمز ، آلو زرد ، آلو ، آلو بخارا ، آلو قطره طلا ، آلو ترش جنگلی ، آلو قیسی ، آلو کشمش ، آلو کوه. آلوئه ورا یک آلو و غیره است که تقریباً خواص یکسانی دارند اما افت آلو زرد یا طلا ارزش دارویی بیشتری دارد.

آشنایی با خواص آلو

نوع شیرین آلو سرد و مرطوب و نوع خشک آن سردتر است. برگهای آن سرد و خشک است.

آب و فیبر آلو از مهمترین خصوصیات آن است. در تابستان به دلیل تعریق زیاد و از دست دادن آب ، بدن به مایعات بیشتری نسبت به قبل نیاز دارد و این میوه مانند سایر میوه های تابستانی گزینه مناسبی است.

آلو میوه ای تابستانی با نام علمی Prunus subg و در گونه های مختلف است که ارزش غذایی قابل توجهی دارد. این میوه علاوه بر اینکه تازه و رسیده مصرف می شود ، به اشکال مختلف از جمله خشک ، خورشت ، چای ، دسر و … نیز استفاده می شود.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید  نهال  آلو قطره طلا با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  آلو قطره طلا در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال  آلو قطره طلا پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال آلو قطره طلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *