نهال گیلاس تکدانه مشهد

نهال گیلاس تکدانه مشهد

نهال گیلاس مشهد بومی  ایران است که پایه آن گیلاس تلخ است. گیلاس تک قلبی مشهد که دارای میوه ای قلبی شکل با پوستی سیاه با گوشت قرمز و بافتی سفت و محکم است باعث محبوبیت بالایی در بازار شده است. زمان گلدهی این میوه خوشمزه نیمه دوم فروردین با یک دوره گلدهی شانزده روزه است و معمولاً در اوایل تیرماه به بار می نشیند و عمر اقتصادی درخت 30 سال است.

این نهال پس از چندین سال به درخت مثمر ثمری تبدیل می شود که می توان محصولات بیشتری از آن برداشت کرد. قدرت حمل و نقل بالای آن ، این میوه را به یکی از میوه های صادراتی تبدیل کرده است.

میوه آن به رنگ قرمز تیره به رنگ قلب و گوشتی قرمز ، آبدار و شیرین است که در اوایل تیر ماه رسیده می شود و می توانید برداشت را از اوایل تیر آغاز کنید.

گیلاس

گیلاس یکی از محبوب ترین میوه هاست. برخی معتقدند که این میوه از آسیا نشأت گرفته است. این میوه علاوه بر طعم دلپذیر ، خواص بسیاری نیز دارد. هر درخت گیلاس در یک فصل حدود 7000 گیلاس تولید می کند. رنگ گیلاس از زرد تا سیاه متفاوت است اما معروف ترین نوع گیلاس قرمز است. همچنین از کروی به قلب تبدیل می شود

درخت گیلاس بدون خار است و دارای میوه ای گوشتی است که حاوی یک هسته است. گیلاس میوه ای کوچک ، گرد و ملین است که هنگام چیدن قرمز یا سیاه است و هسته آن است. در حقیقت ، در گیلاس سه نوع گیلاس وجود دارد: قرمز ، سیاه و زرد.

استفاده از گیلاس

بهتر است گیلاس های تازه را بعد از چیدن از درخت بخورید. آنها اغلب از گیلاس ، مربا یا ژله درست می شوند زیرا نمی توان آنها را تازه نگهداری کرد ، اما گیلاس ها را می توان منجمد کرد. البته بهتر است ابتدا هسته های گیلاس را بردارید.

گیلاس سرشار از آنتی سیانین است که به سلامت بدن کمک می کند. آنتی اکسیدان موجود در آن از اکسیداسیون ناشی از اکسیژن در بدن و خطرات رادیکال ها جلوگیری می کند. بدن ما برای تأمین اکسیژن مورد نیاز خون ما حداقل به 3000 تا 5000 سلول دهانی در روز نیاز دارد.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید  نهال  گیلاس تکدانه مشهدی با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  گیلاس تکدانه مشهدی در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال  گیلاس تکدانه مشهدی پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال گیلاس تکدانه مشهدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *