نهال هلو آلبرتا زودرس

نهال هلو آلبرتا زودرس

ویژگی :

نهال هلو آلبرتا نسبت به فصول سرد بسیار تحمل می کند و از زمان کاشت آنها حدود سه سال طول می کشد تا رشد کافی حاصل شود. در سال سوم می توانید بلوغ درخت را هنگام شروع میوه دهی مشاهده کنید. . این نهال ها که معمولاً در ایران کاشته می شوند ، همیشه به عنوان میوه صادراتی به کشورهای همسایه ارسال می شوند. این نهال هلو آلبرتا تا حدودی شکل بزرگی دارد و اگر آن را بکارید در بیست روز به 30 لیتر آب نیاز دارد. این درخت هلو آلبرتا ممکن است از بیماری به نام لب شتر رنج ببرد ، بنابراین پس از شکوفایی باید سم زدایی را شروع کنید.

باروری:

در این نوع درخت هلو آلبرتا پس از رسیدن به بلوغ ، حدود 4 ماه طول می کشد تا شروع به گلدهی کند و سپس میوه آن برسد. پس از رسیدن میوه ، محصول باید به مدت 60 روز در مکان خنک نگهداری شود. هسته میوه را به راحتی از گوشت میوه جدا می کند. به طور کلی این نوع هلو فصل زمستان خوبی دارد و حتی می توان گفت در شهرهای سردسیر معمولاً برداشت بهتری دیده می شود. هر درخت هلو آلبرتا پس از تبدیل شدن به یک درخت بزرگ ، حدود 200 کیلوگرم میوه خواهد داد و طول عمر این نوع درخت حدود 40 تا 50 سال است.

خرید:

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال هلو آلبرتا با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین هلو آلبرتا در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  هلو آلبرتا پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید

خرید نهال هلو آلبرتا زودرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *