نهال هلو هسته جدا

نهال هلو هسته جدا

نهال هلو هسته جداگانه هلوهایی با هسته های جداگانه دارد. نهال هلو هسته جداگانه در واقع از نظر باغبانان و متخصصان این زمینه انتخاب بهتری برای کاشت درخت هلو است. جدا کردن هسته هلو از نهال هلو هسته های جداگانه به شما این امکان را می دهد تا با سرعت بیشتری از میوه های زیبای هلو لذت ببرید. نهال هلو با هسته های جداگانه دارای خاصیت جدا کردن هسته میوه هلو است ، بهترین گزینه برای کمپوت و تولید محصولات ساخته شده از هلو است.

مغز هلو جداگانه به هسته نمی چسبد ، به همین دلیل همه بلافاصله این نوع غذا را به خوردن ترجیح می دهند. این نوع هلو نسبت به مغز هلو بزرگتر و آبکی کمتری دارد. آنها به خوبی پخته و نگهداری می شوند و تهیه آنها برای تهیه كنسرو یا سایر محصولات و تنقلات آسان تر است زیرا گوشت هلو به راحتی از هسته جدا می شود. هسته های جداگانه نیز بسیار متنوع است و در بهار و تابستان در کشور موجود است.

هلو درخت کوچکی است که طول تاج آن 5/2 متر است. درختان هلو معمولاً کوتاه مدت هستند و فقط 15-20 سال دوام می آورند. طول عمر درختان هلو که در باغ ها رشد می کنند بسیار کمتر است و آنها معمولاً حدود هشت سال عمر می کنند. برگها باریک و نوک نوک تیز دارند.

سیستم های آبیاری

درختان هلو به آبیاری بیشتری نیاز دارند و در اواخر فصل رشد میوه نیاز به آب بسیار بیشتر است. در تابستان ، آنها دو بار در هفته آبیاری می شوند. خشکسالی باعث رشد میوه نشده و آبکی نمی شود.

خاک

خاک های سنگین برای این درخت مناسب نیستند و باید خاک آن را شل کرد و ماسه لومی را تا عمق 1-1.5 متر به خوبی تخلیه کرد.

هرس کردن

وقتی رشد شاخه های یک ساله کمتر از 30 سانتی متر باشد ، به هرس شدید احتیاج دارد. برای این منظور 50٪ از شاخه های اضافی برداشته شده و شاخه های باقیمانده از پایه 25-20 سانتی متر هرس می شوند.

قدرت رشد سالانه در این رقم متوسط ​​است. شکل میوه گرد و کمی کشیده و اندازه میوه متوسط ​​است. زعفران اولیه محصول بالایی دارد. میوه آن در اواخر ماه اوت رسیده و از انواع دیر محسوب می شود. رنگ پوست میوه نارنجی و رنگ گوشت آن زرد است. این رقم دارای یک هسته چسبناک است. هلوهای زعفرانی دیررس دارای گوشت سفتی هستند که باعث حمل بسیار بالایی آنها می شود.

خاک مناسب برای درخت هلو:

زهکشی خوب می تواند روی رشد درختان هلو تأثیر بگذارد. خاکهای سنگین با زهکشی ضعیف آب را در خود نگه می دارند و برای کاشت هلو مناسب نیستند. خاکهای لومی شنی برای کاشت هلو مناسب است. درخت هلو خاک آهکی را دوست ندارد. خاک مخلوط با خاک برگ ، پیت ماس ​​، و شن و ماسه برای این درخت عالی است .

خرید :

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال هلو هسته جدا  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین هلو هسته جدا  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  هلو هسته جدا  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 خرید نهال هسته جدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *