نهال سیب گلاب کهنز

سیب گلاب کهنز

سیب کهنز با رنگ قرمز و سفید و عطر و بوی خاص از ارقام آبدار و شیرین سیب است. درختان این رقم از لحاظ اندازه جزو درختان بزرگ می باشد. سیب کهنز جزو آن دسته از سیب هاست که اندازه ی میوه های آن نسبتا کوچک است. این رقم سیب جزو ارقام زودرس بوده و 85 تا 95 روز طول می کشد تا میوه قابل برداشت باشد بعبارتی میوه های سیب گلاب کهنز در اواخر تیر تا اواسط مرداد قابل برداشت است . این نوع از سیب عمر انبار داری کمی دارد و باید زود به بازار عرضه شود و به صورت تازه خوری مصرف شود. سیب کهنز حساسیت زیادی به کرم سیب و قرچ سایتوسپورا دارد.
نیاز به آبیاری نهال سیب گلاب نیز 20 روز یکبار می باشد. البته این نیاز بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه کاشت دارد.
از آفت های رایج درخت سیب گلاب لکه سیاه می باشد،دلیل این آفت را برگ ها و میوه های ریخته شده بر پای درخت ها می دانند به منظور جلوگیری از خسارت باید بعد از برداشت محصول و در فصل پاییز برگ ها و میوه های ریخته شده را نیز جمع کرد تا از آفت و خسارت جلوگیری شود.

این سیب ها عموماً دارای حجم متوسط تا کوچک، رنگ پوست سفید کرمی با رگه های طولی قرمز در بعضی ارقام گونه مشخص قرمز، گرد، دم میوه بلند و نازک، عموماً زود رس، میوه لطیف ، شیرین و آبدار ، ترد و معطر ، خیلی حساس به کنه، سال آور، طول دوران گل ۱۴ روز می باشد. زمان لازم برای رسیدن: ۸۵ الی ۹۵ روز، سال ببار نشستن۳ الی ۴ سالگی.

اگر تصمیم به خرید نهال سیب گلاب کهنز گرفتید نهالستان رایان نهال با تولید و فروش نهال سیب گلاب کهن  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، قابل ذکر است قیمت نهال سیب گلاب کهن  در این نهالستان چون به صورت خرید مستقیم از نهالستان می باشد و واسطه گر حذف گردیده است مناسب می باشد ، ارقام نهال سیب در این نهالستان جزء بهترین نهال سیب گلاب کهن  در کشور است که با کیفیت بالا تولید میگردد و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت تا برداشت نهال سیب گلاب کهن پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال سیب گلاب کهن  با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *