نهال گیلاس شیشه ای ( گلسی )

گبلاس شیشه ای
گبلاس شیشه ای
گبلاس شیشه ای

دما

به طور معمول ، نهال ها برای شکوفه دادن و میوه دهی به دمای منفی 7 درجه سانتیگراد به مدت 500 تا 1200 ساعت نیاز دارند.

زندگی اقتصادی

عمر اقتصادی یک درخت گیلاس شیشه ای حدود 30 سال است که زمان نسبتاً خوبی برای یک درخت گیلاس است.

 

گیلاس

گیلاس یکی از محبوب ترین میوه هاست. برخی معتقدند که این میوه از آسیا نشأت گرفته است. این میوه علاوه بر طعم دلپذیر ، خواص بسیاری نیز دارد. هر درخت گیلاس در یک فصل حدود 7000 گیلاس تولید می کند. رنگ گیلاس از زرد تا سیاه متفاوت است اما معروف ترین نوع گیلاس قرمز است. همچنین از کروی به قلب تبدیل می شود

درخت گیلاس بدون خار است و دارای میوه ای گوشتی است که حاوی یک هسته است. گیلاس میوه ای کوچک ، گرد و ملین است که هنگام چیدن قرمز یا سیاه است و هسته آن است. در حقیقت ، در گیلاس سه نوع گیلاس وجود دارد: قرمز ، سیاه و زرد.

استفاده از گیلاس

بهتر است گیلاس های تازه را بعد از چیدن از درخت بخورید. آنها اغلب از گیلاس ، مربا یا ژله درست می شوند زیرا نمی توان آنها را تازه نگهداری کرد ، اما گیلاس ها را می توان منجمد کرد. البته بهتر است ابتدا هسته های گیلاس را بردارید.

گیلاس سرشار از آنتی سیانین است که به سلامت بدن کمک می کند. آنتی اکسیدان موجود در آن از اکسیداسیون ناشی از اکسیژن در بدن و خطرات رادیکال ها جلوگیری می کند. بدن ما برای تأمین اکسیژن مورد نیاز خون ما حداقل به 3000 تا 5000 سلول دهانی در روز نیاز دارد.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید  نهال  گیلاس شیشه ای با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین نهال  گیلاس شیشه ای در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال  گیلاس شیشه ای پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال گیلاس شیشه ای

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *