نهال زالزالک

نهال زالزالک1
نهال زالزالک
نهال زالزالک

نهال زالزالک

به دلیل داشتن شاخه های درخت متراکم و خاردار ، می توان از این درختان به عنوان پرچین استفاده کرد. میوه آن نیز داروی خوراکی است. به همین دلیل به آن درخت باغ می گویند و در شهرهای مختلف ایران به عنوان حصار استفاده می شود. این یک درخت عالی از نظر تزئین در چمن است.

کاشت

برای کاشت نهال زالزالک به خاک تقریباً سبک تا متوسط ​​نیاز دارید ، اما آنها همچنین می توانند خاک های سنگین رس و کمبود مواد مغذی را تحمل کنند. در خاک های اسیدی ، گچی ، آهکی ، خنثی و قلیایی رشد می کند.

خاک درختان زالزالک باید مرطوب باشد ، اما چون درختان مقاوم هستند ، خشکی را نیز تحمل می کنند. آنها همچنین آلودگی هوا را به خوبی تحمل می کنند.

درختان مانند مکان های آفتابی برای کاشت هستند. همچنین برای هرس درختان ، شاخه های شکسته و مرده را از شاخه اصلی جدا کرده و شاخه های فرو ریخته را هرس کنید تا نور خورشید به مرکز شاخه برسد.

آبیاری درختان زالزالک باید کافی باشد و خاک همیشه باید مرطوب باشد. اما درختان همچنین به دلیل استحکام خود می توانند در برابر خشکسالی مقاومت کنند. درختان ممکن است از لکه برگ و زنگ زدگی رنج ببرند.

زالزالک

قرن هاست که از این میوه ها در طب سنتی استفاده می شود. آنها حاوی مواد مغذی مانند آنتوسیانین و پروانتوسیانیدین هستند. زالزالک حاوی آنتی اکسیدان است که دیواره رگ های خونی را تقویت می کند و اثرات درمانی بسیاری دارد. و گلهای آن حاوی ترکیباتی است که با کلسترول مقابله می کنند و علائم درد قفسه سینه را کاهش می دهند ، این امر شما را در معرض حمله قلبی و بیماری های عروقی قرار می دهد.

زالزالک همچنین برای بیماران مبتلا به استرس و اضطراب عالی است و به شما کمک می کند خواب بهتری داشته باشید و همچنین از آسیب کلیه جلوگیری می کند.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال    نهال زالزالکبا کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین  نهال زالزالک در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت  نهال زالزالک پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید نهال  زالزالک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *