نهال توت چتری

نهال توت چتری 1

نهال توت چتری

نهال توت چتری

نهال توت چتر دیوانه نهال توت چتر دیوانه انواع تزئینی. در تمام مناطق ایران قابل پرورش است. این درخت توت دیوانه که برای ایجاد پارک ها و باغ ها مناسب است ، به عنوان یکی از انواع توت ها شناخته می شود که ریشه اصلی آن در شرق آسیا و چین است. این نهال سابقه بسیار طولانی دارد و در گذشته برای پرورش کرم ابریشم مورد استفاده قرار می گرفته است. نهال های توت بزرگ با رشد ، به درختان برگریز تبدیل می شوند. این رقم دارای برگهای دندانه دار ساده است. یک نهال توت دیوانه است و مناسب برای کاشت در مناطق گرم و مرطوب است. قیمت این نهال توت دیوانه برای استفاده دولت محلی بسیار مقرون به صرفه است. این نهال توت یکی از نهال های توت دیوانه است که تصور می شود به طور طبیعی در شرق آسیا و چین رشد می کند.

یکی از ارقام درختان توت است که شاخه های آن مانند چترهای میوه ای آن را پوشانده است. این نوع درخت برای پارک ها مناسب است. درخت توت سفید درختی از خانواده Moraceae است که بومی آسیای شرقی و چین است. درخت توت سفید درختی از خانواده Moraceae است که بومی آسیای شرقی و چین است. بیش از 4000 سال پیش این درخت برای تغذیه کرم ابریشم در چین کاشته شد. امروزه به طور گسترده در مناطق معتدل و معتدل پرورش می یابد. درخت توت دیوانه نیز بومی هند ، افغانستان ، جنوب اروپا و آمریکای شمالی است.

این درخت دارای شاخه های آویز است که اگر کوتاه نشود ، حجم زیادی خواهد داشت که در این صورت می تواند پوششی مناسب برای دیوارهای نقاشی شده و ساختمانهای قدیمی باشد.

نور: باید در مکانی آفتابی یا نیمه سایه باشد. اگر آفتاب خیلی گرم باشد باعث از بین رفتن برگها می شود. خاک: خاک لومی شنی ، شنی ، غنی و خوب زهکشی شده ، خاک مناسب. قابل کاشت است

دما: دمای بین -3 تا 16 درجه مناسب است. به طور کلی ، توت های دیوانه قادر به مقاومت در برابر گرما و خشکسالی هستند. آبیاری: باید به طور متوسط ​​انجام شود.

درخت توت

درخت توت درختی بزرگ و بلند است که ارتفاع آن به 20 متر و قطر آن به یک متر می رسد. این درخت بومی چین و بومی چین و شرقی چین است. توت ها قرن ها پیش به اروپا برده می شدند. این درخت در ایالات متحده در سالهای اولیه استقلال به عنوان منبع غذایی کرم ابریشم مورد استفاده قرار گرفت.

توت با خواص

توت میوه های با کیفیت و بالطبع کالری زیادی هستند. صد گرم توت ، که تقریباً معادل یک فنجان است ، حاوی 61 کالری است. هر فنجان توت حاوی 0.9 گرم پروتئین است. البته باید توجه داشت که پروتئین توت یک پروتئین گیاهی است. این توت 1.1 گرم چربی دارد و حاوی 16 میلی گرم کلسیم است. مقدار کلسیم توت قابل توجه است. بد نیست بدانید که مقدار کلسیم توصیه شده 800 میلی گرم در روز است. صد گرم توت همچنین حاوی 0.8 میلی گرم آهن است.

خرید : 

اگر تصمیم به خرید نهال دارید نهالستان تک نهال با تولید نهال توت چتری اصفهان  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، و چون فروش نهال بصورت مستقیم و بدون واسطه است با نازلترین قیمت دراختیار شما قرار داده میشود ارقام این نهال  جزء بهترین و با کیفیت ترین توت چتری  در کشور است و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت  تا  برداشت نهال  توت چتری    پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید توت چتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *