نهال خرمالو سیبی

خرمالو سیبی

منشا: این رقم بومی شرق آسیا است.

زمان برداشت: اواخر پاییز

اندازه میوه: بزرگ – بسیار بزرگ 250-150 گرم

زمان شروع تولید: 7-8 سال پس از کاشت

زندگی اقتصادی: 40 تا 50 سال

خاک مناسب:

اگرچه طیف وسیعی از انواع خاک ، از جمله خاکهای ضعیف و خشک را تحمل می کند ، اما در خاکهای لومی غنی با زهکشی خوب و خنثی تا کمی اسیدی بهترین رشد را دارد. خاک شور را دوست ندارد.

نیاز به آب:

اگرچه در برابر خشکسالی مقاوم است اما در ماههای گرم و خشک تابستان درختان را آبیاری کنید. اگر آبیاری به طور منظم در تابستان انجام شود ، میوه بزرگتر و دلپذیرتر می شود.

خرمالو سرشار از ویتامین های B و C است. کلسیم و آهن در نهال های خرمالو به وفور یافت می شود. گوگرد ، پتاسیم و سلولز از دیگر موادی است که در نهال خرمالو یافت می شود. خرمالو سیب 2000 سال پیش در چین پرورش داده شد

خرمالو سیب میوه ای زرد و نارنجی با طبیعتی گرم و مرطوب است ، فواید مختلفی دارد که مانند پرتقال ، اندازه های مختلفی دارد. اگر به دنبال خرید نهال سیب خرمالو هستید و می خواهید این میوه را پرورش دهید ، بهتر است با ویژگی های آن آشنا شوید. خرمالو دارای چربی و پروتئین کمی است ، با این وجود دارای انواع ویتامین ها و مواد معدنی از جمله ویتامین های B6 ، C ، A ، پتاسیم ، فسفر ، کلسیم و منگنز است.

نهال خرمالو سیب یکی از ارقام درختان خرمالو است. نهال خرمالو سیب یکی از نهال های پیوندی است که میوه آن نارنجی است و شکل آن تقریباً شبیه سیب است. میوه آن سفت و طعم شیرینی دارد. زمان رسیدن این نهال اواخر تابستان است. این نهال خرمالو سیب برای مناطق گرمسیری مناسب است. میوه آن در برابر 20 درجه سانتیگراد مقاوم است.

تک نهال , نهال خرمالو را با بهترین کیفیت و مرغوبیت در اختیار شما قرار میدهد و با حذف واسطه ها نهال با کیفیت را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *