cropped-لوگونهال1-0۱-0۱-1-1
خرمالو ژاپنی

نهال خرمالو ژاپنی

نهال خرمالو ژاپنی

بهترین گونه برای تولید میوه خرمالو خرمالو چینی معمولی است. اکثر گونه های خرمالو به دو روش باروری و گرده افشانی میوه می دهند. گوشت میوه بکر سبکتر و سبک تر از میوه گرده افشانی است. میوه نارس خرمالو قابض است اما حتی پس از چیدن نیز رشد می کند. خرمالو ژاپنی نه تنها به دلیل میوه های خوراکی خوشمزه بلکه به دلیل خواص زینتی آن محبوب است.

باردهی

میزان باردهی درخت یا می توان گفت عملکرد این نهال ، یعنی نهال خرمالو ژاپنی ، در صورت آبیاری مناسب ، قابل توجه است. باغبان در حدود سال 7 یا 10 کاشت این درخت با مقدار زیادی باردهی روبرو خواهد شد.

ارتفاع درخت

ارتفاع درخت یا نهال خرمالو ژاپنی به عددی بین 12-8 متر می رسد.

فواصل کاشت

کاشت مسافت درخت خرمالو ژاپنی در زمین با شیب متوسط ​​و همچنین منطقه بادگیر باید دارای فواصل 4.5 * 3.5 و 4 * 3 باشد. در صورت کاشت در زمین مسطح ، این فاصله باید در اندازه های 4 * 4 و 5 * 4 در نظر گرفته شود.

 آبیاری نهال خرمالو ژاپنی

این نیاز در فصول مختلف سال متفاوت است. کاشت این درخت در منطقه ای با شرایط آب و هوایی متفاوت یکی دیگر از عوامل موثر در این میزان است. سرانجام ، معیار اساسی نیاز به آبیاری در این نهال ها این است که هر روز بهار و هر روز تابستان 1 لیتر به این درخت داده شود.

کاشت شرایط محیطی

محیط کاشت این نهال ها به شرح زیر است:

هوای خنک

آب و هوای معتدل

نور خورشید کافی است

خاکی با بافت متوسط ​​و همچنین حاصلخیز

ماندگاری نهال های خرمالو ژاپنی

عمر مفید درخت خرمالو حدود 550 تا 225 سال است.

هرس درخت

هرس درخت خرمالو ژاپنی بهتر است در سال دوم کاشت این نهال انجام شود.

تاریخ رسیدن میوه درخت

دو ماه آخر پاییز ، آبان و آذر ، تاریخ رسیدن درخت خرمالو ژاپنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

تحویل اکسپرس

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت در محل

7 روز ضمانت بازگشت وجه

ضمانت اصل بودن کالا

تک نهال را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم
شماره تماس : 09143122838-09142186866

فروشگاه آنلاین تک نهال ا.عجله نکنید.مقایسه کنید بعد انتخاب کنید

تک نهال بعنوان فروشگاه بزرگ اینترنتی در شمال غرب کشور دارای 40 سال سابقه فروش نهال با ارائه مشاوره های خرید در خدمت هموطنان عزیز بوده و از سال 98 بصورت اینترنتی فروش آنلاین خود را با توجه به حساسیت نسبت به کیفبیت محصول نهال و جنس مرغوب آغاز کرده هست باتوجه به نوسانات قیمت شرکت  تک نهال سعی بر این داشته که محصولات با کیفیت را با ارزانترین قیمت به دست مشتریان عزیز برساند که این یک وظیفه هر شرکتی نسبت به هموطنان بزرگوار خود می باشد. تک نهال خود را در برابر محصولاتی که به فروش می رساند مسئول می داند وبه همین دلیل تضمین کیفیت و اصالت محصول وهمچنین تست سلامت محصول را حق مشتری میداند در صورت نقص هر یک از این سه مورد موظف هستیم محصول مورد نظر را با پذیرفتن تمام هزینه های وارده پس بگیریم و این نشان تضمین اعتماد هست که سالها برای این اعتبار تلاش کرده ایم و ثابت کرد ایم. 

تک نهال