نهال زرد آلو نصیری

زرد-آلو-نصیری

نهال زردآلو نصیری ژنوتیپ با استفاده از مقاوم ترین و دیرگل ترین قلمه در شبکه سراسری تولید و عرضه ی نهال ایران تولید و بصورت عمده و جزئی در سراسر کشور بصورت مستقیم و بدون دخالت واسطه های اینترنتی با بکارگیری از دانش عرضه و تقاضای مستقیم بدست باغداران قرار گرفته است.

نهال زردآلو نصیری زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بارآوری محصول میرسد،شایان ذکر است باغداران زردآلو میبایست کلیه محصولات را در سال اول کاشت نهال از درخت زردآلو جدا نمایند زیرا عدم توجه به این مهم باعث عدم رشد نهال زردآلو پیوندی در سال اول خواهد بود. نهال زردآلو نصیری اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات زردآلو میباشد،زردآلو اصلاح شده ی نصیری مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای زردآلو دارد و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت زردآلو تجاری و بازار پسند می باشد. نهال زردآلو نصیری مقاوم به سرما نسبت به ارقام زردآلو سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری بوده

این محصول بدلیل نصیری بودن زردآلو مورد توجه کلیه باغداران زردآلو میباشد از طرفی این مزیت باعث گردیده که هزینه های برداشت محصول زردآلو بصورت چشمگیری تقلیل یابد.

درخت زردآلو نصیری شناسنامه دار بصورت تضمینی در سراسر ایران عرضه می گردد از طرفی این محصول دارای گواهی بهداشت و سلامت و قرنطینه ی استانی بجهت صادرات را داراست.

درخت زردآلو نصیری زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند و زردآلو زودبازده در سال پنجم کاشت به توجیه اقتصادی رسیده و عملکرد زردآلو نصیری اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۲۰ تن گزارش گردیده است.

فاصله ی کاشت درخت زردآلو نصیری در زمینهای باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۳٫۵*۳ متر کاشت می گردد شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد.

گرده افشان مناسب زردآلو نصیری در باغات زردآلو بصورت کاشت هر ۱۰ اصله نهال زردآلو نصیری یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام نهال زردآلو کاشت می گردد.

زمان کوددهی درخت زردآلو نصیری پیوندی از اواسط پاییز لغایت اواخر زمستان قابل اجراست و میزان کوددهی زردآلو نصیری در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین می گردد.

میزان ابیاری درخت زردآلو نصیری

میزان آبیاری درخت زردآلو نصیری در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است، بهینه آنست که به ازای هر روز از فصول بهار دو لیتر و برای فصل های تابستان در ازای هر روز ۳ لیتر آب در نظر گرفته شود.

میزان باردهی درخت زردآلو نصیری

میزان باردهی درخت زردآلو نصیری در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است،و

لیکن در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت زردآلو در هکتار عملکردی بیش از ۲۰ تن را داراست.

معرفی جهت خرید نهال زردآلو نصیری :


میوه نهال زردآلو نصیری دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد. برای بیناتر شدن بهتر است از میوه نهال زردآلو نصیری؛ استفاده کنید و بدین منظور می توانید از نهال های نهالستان آریا نهال استفاده کنید. املاح معدنی از مهم ترین موادی هستند که می توان آن ها را در میوه زردآلو نصیری؛ یافت.
ویتامین های زیادی را می توان در میوه زردآلو نصیری پیدا کرد. اگر به دنبال کاشت نهالی هستید که علاوه بر تامین ویتامین ها و املاح مورد نیاز شما زیبایی خاصی به خانه شما ببخشد، نهال زردآلو نصیری می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

در برگه زردآلو میزان زیادی ویتامین دی وجود دارد که برای رشد استخوان ها و دندان های شما فاکتور بسیار مهمی می باشد. هضم راحت تر غذا و رفع یبوست از دیگر مزایای حضور یک نهال زردآلو نصیری در خانه شما می باشد. ورزشکاران از طرفداران پر و پا قرص این میوه می باشند، اگر ورزشکار هستید و به دنبال میوه ای می گردید که نیاز شما به ویتامین ها و مواد مغذی را برطرف کند، باید به دنبال گمشده خود یعنی زردآلو نصیری باشید.
نهال زردآلو بسیار به سرمای بهاره حساس می باشد و در این فصل باید مراقبت های ویژه ای از نهال زردآلو نصیری به عمل آورد. هوای معتدل بهترین گزینه برای رشد و پرورش این نهال زردآلو می باشد. برای کاشت بهتر نهال زردآلو نصیری بهتر است فاصله شش متری یا هفت متری بین دو نهال رعایت شود. برای پرورش نهال زردآلوهای نصیری؛ بهتر است از روش قلمه زنی استفاده شود تا محصول بهتری را داشته باشید. نهال زردآلو به هیچ عنوان نباید دارای زخمی باشد و ایجاد هر گونه زخم در این نهال سبب ایجاد آفات بسیار بدی در آن خواهد شد


جدا شدن راحت پوست درخت می تواند نشانه بدی از بیماری درخت باشد و هرچه سریع تر باید برای رفع این مشکل اقدام نمائید. خنکای آب و هوا به نهال زردآلو نصیری؛ کمک می کند که خوش طعم ترین و زیبا ترین میوه ها را تقدیم شما کند. نهال زردآلو می تواند یکی از پایه های انتخابی برای ایجاد این نهال باشد و بهتر است از روش های دیگر برای ایجاد نهال زردآلو استفاده کنید.

برای خرید نهال زردآلو به سادگی می توانید به سایت ما مراجعه کرده و با اطلاع پیدا کردن از قیمت نهال زردآلو و زردآلو برای خرید آن اقدام کنید. برای بار دادن زردآلو نصیری؛ باید چیزی در حدود 4 سال صبر کنید و بعد شاهد رشد این میوه های طلایی تابستانی باشید.

برای مشاهده ارقام نهال زردآلو کلیک کنید.

هموطنان عزیز میتوانید جهت خرید این نهال با شماره های پایین صفحه رایان نهال تماس

بگیرید ویا با مراجعه به وبسایت taknahal.com بصورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

 

برای خرید گوشی ارزان و با کیفیت به این سایت مراجعه فرمایید . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *