نهال تمشک

437890-300x225-300x225-1

نهال تمشک

درخت تمشک ریشه ای چند ساله و شاخه های صعودی دارد. درختان تمشک انواع مختلفی دارند. آنها بومی اروپا هستند. برخی از ارقام همیشه سبز و برخی برگ ریز هستند. تمشک اغلب در تابستان برداشت می شود و گیاهانی که در پاییز تولید می شوند بهترین عملکرد را دارند. عرض این گیاه تا 50 سانتی متر می رسد. برگهای آن گروهی و متناسب است. گلهای تمشک سفید تا صورتی و معطر و میوه های آن مخروط قرمز است.

تمشک ها را در هوای خشک مرطوب نگه دارید و به طور منظم آبیاری کنید. نهال تمشک تحمل سرما و گرمای شدید را ندارد. نور کامل به رشد خوب گیاه کمک می کند. دمای مناسب رشد برای نهال تمشک ​​از منفی 3 تا 16 درجه است.
خاک زهکشی ، اسیدی و لومی برای این گیاه مناسب است. از خاک های شنی ، شنی و آهکی که رطوبت کافی دارند نیز می توان استفاده کرد.
برای هرس گیاه در زمستان ، چند شاخه جوان بگذارید و بقیه را جدا کنید.

رقام نهال تمشک

تمشک ها نسبتا آسان رشد می کنند و با مراقبت مناسب می توانند به طور نامحدود میوه را تحمل کنند! اگرچه بوته های تمشک به طور طبیعی تمایل به رشد در آب و هوای سرد دارند، گیاهان در حال حاضر در بسیاری از گونه های متناسب با طیف وسیعی از مناطق کاشت.
دو نوع تمشک وجود دارد، هر دو با نیازهای خاص خود را برای رشد:
تمشکهای تابستانه بارور در فصل، در فصل تابستان (اغلب ژوئن یا ژوئیه)، یک محصول را در هر فصل می گذرانند تمشک همیشه سبز (که به اصطلاح سقوط یا مزرعه اولیه نیز نامیده می شود) یک محصول سقوط دارد و همچنین می تواند در تابستان آینده تولید میوه کند.
اکثر تمشک ها انواع مختلفی دارند و همه میوه های خود بارور هستند، به این معنی که میوه تنها با یک نوع میوه می شود. آنها بهتر است توسط زنبورها گرده افشانی کنند و یک سال بعد از کاشت تولید میوه می کنند.
تمام تمشک ها سالانه نیاز به هرس کردن دارند! تمشک ها چند ساله هستند، اما مهم است که آنها متوجه شوند که شاخه هایشان (یا میله ها) که میوه می خورند تنها برای دو تابستان است. در طول سال اول، نیشکر سبز (PRIMOCANE) تازه رشد می کند. نیشکر یک پوست قهوه ای ایجاد می کند، در زمستان خفته است و در طول فصل رشد دوم فلوریکن نامیده می شود. FLORICANE میوه در اوایل تا اواسط تابستان تولید می کند و سپس می میرد. هر ساله جدید تولید می شود، بنابراین تولید میوه ها سال به سال ادامه دارد. شغل شما این است که هر ساله این مرغ های مرده را از بین ببرید.

کاشت

گیاهان تمشک را می توان به عنوان گیاهان خفته، ریشهای ریشه و یا گیاهان گلدان خریداری کرد. در اوایل بهار به زود خاکستر می تواند کار کند. پس از تهدید یخ زده، گیاهان پیوند را در بهار به پایان رسانده اند. (تاریخ های فراست محلی خود را مشاهده کنید.)
یک سایت با آفتاب کامل را برای تولید بیشتر میوه انتخاب کنید. این گیاه در سایه رشد خواهد کرد، اما برداشت ناکافی خواهد بود.
سایت شما نیاز به خاک غنی از خاک و رطوبت، گردش هوا و پناهگاه از باد دارد. اجتناب از یک منطقه مرطوب، و همچنین یک نقطه باتلاقی، به عنوان تمشک را دوست ندارند در آب ایستاده و یا خشک کردن.
چند هفته قبل از کاشت خاک را با چند سانتی متر کمپوست یا کودهای سالم آماده کنید. (میزان خوبی در حدود ۳/۱ فوت مکعب کمپوست در هر ۱۰۰ فوت مربع است.) تا قبل از کاشت خاک.
گیاه دور از انواع توت ها وحشی، در غیر این صورت خطر گسترش آفات و بیماری ها را به باغ خود می دهد.
قبل از کاشت، ریشه ها را یک یا دو ساعت خیس کنید.
حفاری سوراخ است که به اندازه کافی بزرگ برای ریشه های گسترش است.
آیا شما در حال کاشت گیاهان بدون ریشه یا گلدان، تاج گیاه ۱ یا ۲ اینچ در بالای زمین را نگه دارید.
گیاه تمشک فضایی قرمز و زرد ۲ تا ۳ فوت دور از هم، در ردیف ۸ فوت از هم جدا. فضای سیاه و سفید بنفش ۴ فوت از هم جدا.
بسته به تنوع گیاهی شما ممکن است نیاز به حمایت مد دارید. یک درخت یا یک حصار گزینه های خوبی هستند. اگر شما تصمیم به استفاده از یکی از این، آنها را در زمان کاشت یا قبل از آن ایجاد، به طوری که گیاهان در هنگام بلوغ آشفته نیست.

اهميت دادن

مالچ در طول فصل مهم است تا رطوبت و علف های هرز خشک را حفظ کند. لایه های ضخیم از گیاهانی که در اطراف گیاهان قرار دارند نگهداری کنید.
آب یک اینچ در هفته از بهار تا بعد از برداشت. آبیاری منظم بهتر از خیساندن عمیق است.
ریشه ها مقدار زیادی از شاخه ها را می دهند، به نام میله ها. دستورالعمل را با برداشتن اکثر آنها، به طوری که بازماندگان می توانند بسیاری از انواع توت ها را تولید کند.

هرس کردن

نیمی از تابستان، توت ها را در سنبله های دو ساله تولید می کنند در حالیکه سنباده های یک ساله در کنار آنها رشد می کنند. شما نباید مشکلی داشته باشید که کدام یک از آنها را داشته باشد: سینه های قدیمی تر دارای ساقه های قهوه ای هستند و جوانان هنوز هم سبز هستند. تنها آنهایی که مسن تر میشوند، آنهایی را که سال خوبی داشته باشند، بریزید.
تمشک قرمز: هر زمان پس از آخرین برداشت و قبل از رشد در فصل بهار برنج شوید. تمام کنه ها را که میوه را به زمین می برند بریزید. نازک تا ۶ تیرهای محکم در هر تپه (در هر ردیف). در مناطقی که ضایعات زمستان شایع است، ممکن است تا سال های بعد از ظهور اولوکان ها تاخیر یابد، زمانی که می توانید بگویید که کدام کاسه مرده است. قبل از رشد در بهار شروع می شود، قاشقها را به حدود ۱۲ اینچ در بالای حیاط بریزید. برای جلوگیری از کاهش عملکرد، بیش از ۲۵٪ از هر یک از نیشکر را برش ندهید.
تمشک سیاه و بنفش: هنگامیکه حوضچه های بین ۲۴ تا ۳۰ اینچ در ارتفاع هستند، نوک هر ساقه را خراشیده کنید تا انشعابات ایجاد شود. این میوه را آسان تر می کند تا تولید را افزایش دهد. پس از برداشت، تمام میوه ها را که میوه را به سطح زمین می برند قطع کنید. قبل از رشد، بهار آغاز می شود، تمام شاخه های جانبی را قطع کنید تا طول آنها ۱۲ تا ۱۸ اینچ باشد. ۶ تیکه را بر روی تپه انتخاب کنید و بقیه را خالی کنید. این قوطی ها را به سیستم پشتیبانی متصل کنید.
تمشک همیشه تحمل یا پاییز
این آسان است فقط تمام میوه ها را به زمین بیاورید تا هر زمان پس از برداشت و قبل از رشد در بهار شروع شود. آنها میوه ها را روی میوه ها می دهند که در اولین سال رشد آنهاست، پس هیچ دلیلی برای نگهداری آنها نیست. آنها را به زمین بچسبانید یا از قیچی برش استفاده کنید.
پاک کردن تمام بیماری های باقی مانده و آفات زمستان.
هرس در طول فصل رشد لازم نیست، مگر اینکه شما بخواهید یک سفارش واحد را حفظ کنید.
توجه: در بالا به نظر می رسد شما یک محصول سقوط را می گیرید. برای به دست آوردن هر دو محصول سقوط و بعد از تابستان، PRIMOCANES که محصول پاییز را تولید می کند را حذف نکنید. آنها را در فصل بهار تقریبا به ۱۲ اینچ در بالای حمایت و یا به آخرین گره قابل مشاهده که میوه می خورند، برش دهید.

آفات / بیماری ها

تمشک یکی از چند میوه است که به سختی توسط آفات و بیماری ها مزاحم می شوند. (تمشک سیاه بیشتر به این نوع صدمه نسبت به قرمز یا بنفش حساس است).

برداشت / ذخیره سازی

تمام ارقام شروع به تولید میوه در فصل دوم خود خواهند کرد. در بعضی موارد، حاملان ممکن است در پاییز اول خود توت های کوچکی را حمل کنند.
در اوایل تابستان، انواع توت ها در طی حدود ۲ هفته سیر می شوند. شما باید هر روز دو بار توت را انتخاب کنید.
سیب زمینی را در یک روز آفتابی، زمانی که خشک هستند، برداشت کنید.
در هنگام برداشتن، تمشک خود را بیش از حد سخت نکنید. تمشک رسیده برگ گیاه را ترک خواهد کرد.
تمشک را می توان در حدود ۵ روز نگهداری کرد.
اگر میوه باید به سبزیجات تهیه شود، باید از گیاه به درستی انجام شود.
تمشک می تواند یخ زده باشد. همانطور که با یخ زده یخ زده می شود، یک لایه ی توت ها را بر روی یک برگ کوکی ایجاد کنید. هنگام یخ زده، به کیسه های هوای محکم بپیچید

اگر تصمیم به خرید نهال گرفتید نهالستان تک نهال با تولید  تمشک  با کیفیت آماده همکاری با شما می باشد ، قابل ذکر است قیمت نهال تمشک در این نهالستان چون به صورت خرید مستقیم از نهالستان می باشد و واسطه گر حذف گردیده است مناسب می باشد ، ارقام نهال تمشک در این نهالستان جزء بهترین تمشک در کشور است که با کیفیت بالا تولید میگردد و نظرات مثبت مشتریان طی سال ها خرید از این نهالستان گویای این امر می باشد ، ما از کاشت تا برداشت نهال   تمشک  پاسخگوی شما خواهیم بود ، جهت خرید اینترنتی نهال با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای خرید گوشی ارزان و با کیفیت به این سایت مراجعه فرمایید . با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *