خرید نهال

Community Greenhouse Partners selling 2,000 heirloom tomato seedlings

ما یک سازمان غیردولتی هستیم که به حفاظت ، باغ کاری و احیای جنگل اختصاص داده ایم ما از سال 1340 شروع به کار کردیم و پروژه هایی در کشورهای منطقه داریم. سازمان غیردولتی ما به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی تحت قوانین ایران و جهاد کشاورزی ایجاد شده است ، امکان جبران رد پای اکولوژیکی ساکنان کشورهای صنعتی ما را از طریق کاشت درخت در کشورهای در حال توسعه فراهم می کند.

ایجاد نهالستان های درختان محلی به منظور اطمینان از نظارت و توسعه جنگل کاری ، در هر یک از سایت های کاشت یک مقاله مهم ایجاد کرده و افراد محلی را برای مدیریت آن آموزش می دهیم. از طریق مهندسین محلی ، ما در حال تدوین برنامه ای برای افزایش آگاهی عمومی در مورد حفاظت از محیط زیست هستیم. برای دستیابی به این اهداف ، همه اعضای ما متعهد هستند که داوطلبانه کار کنند تا اطمینان حاصل کنند که تمام وجوهی که به ما سپرده شده به طور مستقیم و کامل برای مدیریت نهالستان ها و کاشت درختان استفاده می شود. از طرف دیگر ، ما به محافظین درخت و کارگران کاشت درخت حقوق می دهیم و از این رو به بهبود زندگی مردم در مناطق باغبانی کمک می کنیم.

نهالستان تک نهال بصورت مستقل کار میکند و زیر نظر مدیران متخصص کنترل میشود مهندسین تک نهال دارای سوابق کاری بسیار عالی می باشند و سال هاست که کارشناسی خاک و نحوه کاشت و همه مراحل کاشت یک نهال خوب و درنتیجه محصول خوب وعالی را انجام می دهند کارنامه سال ها تلاش را باید از خریدارانی پرسید که از تک نهال نهال های خود را خریداری کرده اند.

نهالستان تک نهال موقع فروش نهال به چندین موارد مهم دقت کامل را به عمل می آورد تا نهال هایی که از طرف تک نهال ارسال می شوند به صورت کاملا سالم بدست مشتری برسند.

نکات مهم موقع ارسال :

1 : نهال هایی که سفارش داده می شوند لیست می شوند و به نهالستان ارسال می شوند

2: نهال ها با نظارت مدیریت تحویل قسمت سفارش داده می شوند تا هیچ نهالی اشتباهی به جای نهال دیگری جایگزین نشود

3:نهال ها بعد از تحویل به قسمت سفارش به قسمت بسته بندی ارسال می شوند

4: نهال ها در قسمت بسته بندی توسط مهندسین متخصص بررسی می شوند تا بار دیگر تست شوند و از سلامت نهال ها اطمینان کامل بعمل آبد

5: بعد از تست سلامت و مرغوبیت نهال ها با نایلون های مخصوص بدون صدمه خوردن نهال ها بسته بندی می شوند و از طریق کشاورزان متخصص نهال کاری شاخه های اضافی نهال ها بریده میشوند

6: نهال ها بعداز بسته بندی بصورت دسته بندی شده لیبل زده می شوند

7: بعد از نصب لیبل بصورت کاملا منظم و مرتب در کامیون یا وانت های مخصوص بار زده می شوند و به مقصد مورد نظر ارسال می شوند.

احداث باغ

نکاتی که گفته شد قسمت کوتاهی از نظم و تضمین نهال سالم در تک نهال می باشد . تک تک نهال هایی که در تک نهال پرورش داده می شوند نیازمند مقالات بزرگی هستند تا از زمان بذر تا زمان نهال شدنشان کامل توضیح داد که معلوم شود تک نهال این اعتبار را در تمام نقاط ایران و خارج از کشور چگونه بدست آورده هست. کلیپ های ما در جامعه مجازی زیاد هست به زودی لینک همه آنها منتشر خواهد شد تا کشاورزان عزیز جهت نهال کاری و احداث باغ بتوانند از آن استفاده کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *